Застереження щодо умов застосування методів визначення митної вартості товарів за ціною договору щодо ідентичних тов

Стаття 270. Застереження щодо умов застосування методів визначення митної вартості товарів за ціною договору щодо ідентичних товарів та за ціною договору щодо подібних (аналогічних) товарів
Товари не вважаються ідентичними або подібними (аналогічними) оцінюваним, якщо вони не вироблені в тій же країні, що і товари, які оцінюються.
Товари, виготовлені не виробником оцінюваних товарів, а іншою особою, беруться до уваги лише в разі, якщо немає ні ідентичних, ні подібних (аналогічних) товарів, виготовлених особою - виробником товарів, які оцінюються.
Товари не вважаються ідентичними чи подібними (аналогічними) оцінюваним, якщо їх проектування, дослідно-конструкторські роботи, художнє оформлення, дизайн, ескізи, креслення, а також інші аналогічні роботи виконано в Україні.
Дана стаття пояснює у своїх положеннях зміст двох попередніх статей та встановлює застереження щодо умов застосування другого та третього методів оцінки товарів.
Іншими словами, ця стаття більш детально визначає виключення та умови застосування товарів, які, наприклад, виготовлені не тим самим виробником, який виготовив оцінювані товари, а також правило, за яким товари не можуть бути визнані як ідентичні чи подібні.