Вход

Військові склади у Владикавказі могли підпалити

Велика пожежа сталася сьогодні на військових складах у Владикавказі. За попередньою версією, причиною спалаху міг стати підпал.

 Складські приміщення належать розформованої військової частини - 292-му самохідний артилерійський полк 19-ї мотострілецької дивізії, якого не існує вже близько року. Пожежа почалася близько 17: 00, площа спалаху склала близько 1 тис. кв. м, для гасіння були задіяні всі пожежні розрахунки Владикавказа.

 Як повідомили очевидці, все місто був оповитий димом. Пожежні уточнили, що боротьба з вогнем ускладнювалася тим, що покрівля складських приміщень була покрита руберойдом, і була небезпека того, що пожежа перекинеться на сусідні приватні гаражі. Тим не менше, близько 19:45 вогонь був згашений. Поки відомостей про жертви і постраждалих немає, але малоймовірно, що хтось постраждав - в цей час на складах нікого вже не було.

 "До моменту прибуття пожежних від стін і з-під покрівлі гаражів візуально ми спостерігали дим, тобто, температура вже досягла оптимального межі, при якому відбувається займання. Основні сили були кинуті на захист гаражів, нам вдалося не допустити їхнього загоряння ", - розповів журналістам черговий служби пожежогасіння. За його словами, пожежі була привласнена друга категорія складності.

 Пожежники вже висунули першу версію події. На їхню думку, склади могли підпалити навмисно. "З урахуванням погоди (у Владикавказі йде дощ) це, швидше за все, підпал, але більш грунтовне висновок дасть пожежна лабораторія", - повідомив черговий.

 Підпалити склади було неважко з урахуванням того, що, як повідомили у владикавказької гарнізоні, об'єкт охороняли тільки чотири людини, але близько 15:00 їх всіх вже відпустили додому.

 Військові уточнили, що на складах не було боєприпасів. "Військове містечко, в якому сталася пожежа, раніше належав військовій частині, яка в 2009 р. було скорочено. В даний час на території містечка особового складу, озброєнь і військової техніки немає. У будівлі майно та матеріальні цінності не зберігалися ", - повідомили в прес-службі ПКВО. Також у прес-службі додали, що горіла будівля колишнього речового складу.