Вход

Вбивство судді Чувашова пов'язали з справою антифашиста Костолома

Слідство у справі про вбивство судді Мосміськсуду Едуарда Чувашова вважає, що злочинець міг бути причетний і до вбивства активіста руху «Антифа» Івана Хуторського на прізвисько Костолом. Про це повідомляє «Московський комсомолець», не уточнюючи своїх джерел.

 Хутірської був застрелений біля під'їзду власного будинку 16 листопада 2009; справа залишається нерозкритим. Почерк вбивці судді нагадав слідчим про справу про вбивство антифашиста, повідомляє газета. В обох випадках була влаштована засідка біля дверей, злочинець стріляв в голову з малокаліберної зброї та забрав пістолет з собою. При цьому він не намагався приховати свого обличчя від свідків у дворі.

 Вбивство Костолома Хуторського пов'язували з його ліворадикальних поглядами. Основною версією вбивства Чувашова слідство вважає професійну діяльність судді. Так, він розглядав справи очікуваного члена терористичного угрупування «Реввійськрада» Володимира Белашева, скінхедів з угрупувань Рино і Скачевським і «Білі вовки», а також колишнього генерала Держнаркоконтролю Олександра Бульбова.

 Раніше повідомлялося, що, грунтуючись на показаннях свідків, слідчі склали фоторобот вбивці. На місці злочину було знайдено відбитки пальців, сліди взуття, недопалки цигарок і волосся кілера. Згідно з даними «Комсомольської правди», слідству відома і марка автомобілі, на якій зник кілер.

 Після вбивства Чувашова більше десятка суддів і слідчих, які займаються небезпечними справами, попросили про державний захист. За даними заявами проходить перевірка, повідомляє «МК». Якщо загроза життю буде визнана реальною, суддів і слідчих можуть взяти під цілодобову охорону або навіть перевезти в безпечне місце. Крім того, їм можуть видати електрошокери і бронежилети.