Вход

У Варшаві через повінь закрили станції метро

У Варшаві в ніч на 4 червня з-за зливових дощів почалася повінь. Про це повідомляє телеканал TVN 24.

 Через що прибуває води в польській столиці були закриті станції метро "Імелін" і "Стоклоcи". Як відзначає РІА Новини, станція "кабатів" також піддалася затоплення.

 За словами представника пожежної служби Варшави Петра Табенська (Piotr Tabencki), випадки підтоплення будинків були зареєстровані в районі Весола. У районі Вавер виявився підтоплено Центр здоров'я дитини, однак на його роботі це не відбилося. Від води також постраждав варшавський онкологічний центр імені Марії Склодовської-Кюрі.

 У кількох районах міста затоплені основні вулиці, а також підземні автостоянки. У районі Урсинов, за даними телеканалу, висота води досягала півметра над рівнем бруківки. Через що впали від вітру на лінії електропередач дерев у місті почалися перебої з електропостачанням.

 Варто відзначити, що в кінці травня через повені у Варшаві були закриті школи, і частину доріг. тоді рівень води перевищив критичну позначку більш ніж на метр. У загальній складності з-за повені, що почалася в середині травня, в Польщі загинули щонайменше 12 людей.