Вход

Строки розгляду митним органом вищого рівня скарги або подання прокурора на постанову митного органу

Стаття 396. Строки розгляду митним органом вищого рівня скарги або подання прокурора на постанову митного органу
Скарга і подання прокурора у справі про порушення митних правил розглядається правомочними посадовими особами у десятиденний строк з дня їх надходження, якщо інше не встановлене законом.
Згідно з положеннями коментованої статті та статті 293 КУпАП скарга і протест на постанову у справі про адміністративне правопорушення розглядаються правомочними органами (посадовими особами) в десятиденний строк з дня їх надходження, якщо інше не встановлено законами України.
Законом України "Про звернення громадян" передбачено розгляд звернень громадян, у тому числі й скарг, у строк, що не перевищує одного місяця від дня їх надходження, а тих, що не потребують додаткової перевірки, - негайно, але не пізніше 15 днів з дня їх отримання. Якщо в місячний строк вирішити порушені в скарзі питання неможливо, керівник митного органу, який розглядає скаргу, як виняток, установлює потрібний строк для її розгляду, про що повідомляється особі, яка подала скаргу. При цьому загальний строк вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.