Вход

Геть нациста Табачника! Від Тернополя до Донецька: кількість протестуючих зростає

Низка громадських організацій Донецької області закликали Президента України Віктора Януковича, голови ВР Володимира Литвина і прем'єр-міністра Миколи Азарова отруїти у відставку міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

 "Громадськість Донецької області обурена призначенням на посаду міністра освіти і науки Дмитра Володимировича Табачника. З його попередньої діяльності на різних відповідальних державних посадах України, з численних "наукових", публіцистичних робіт і публічних виступів зрозуміло, що він є свідомим руйнівником української державності, ворогом української культури, фальсифікатором української історії ", - Сказано у зверненні донецьких активістів.

 Громадські організації впевнені, що "такої особистості, як Табачник, не можна довірити виховання і навчання українських дітей і молоді, тому що це несе загрозу національній безпеці України".

 Звернення підписали представники 14 громадських організацій, серед яких Євген Хованський (Народний Рух України), Геннадій Авілов (Конгрес Українських Націоналістів), Людмила Огнєва (Союз Українок), Віктор Прокопчук (Всеукраїнське об'єднання ветер