Вход

Сержант армії США отримав хабар на півтора мільйона доларів

Засідання суду у справі 42-річного Рея Скотта Чейза відбулося в Іллінойсі в середу, 21 квітня. Крім визнання вини за основним пунктом звинувачення, Чейз також зізнався у спробі приховування грошей і обмані слідства, повідомляє United Press International.

Як з'ясувалося, у 2002-2003 роках сержант, який очолював тоді службу постачання на американських військових базах у Кувейті, отримав від приватних підрядників, що поставляли продукти харчування і матеріали, велику суму грошей в обмін на укладення вигідних договорів.

 Винесення вироку у відношенні Чейза відбудеться 6 серпня. Максимальне покарання, передбачене в цьому випадку, становить 5 років позбавлення волі.

 Нагадаємо, в лютому минулого року ЗМІ повідомляли, що відносно старшого офіцерського складу американських сил в Іраку розпочато розслідування за звинуваченням у розтраті значної частини з 125 мільярдів доларів, протягом декількох років виділених американським бюджетом на відновлення Іраку.

 У жовтні в США був арештований співробітник Держдепартаменту, який вимагав хабара в американських та іракських компаній за сприяння в отриманні контрактів за програмою реконструкції в Іраку.