Вход

Провадження у справі про порушення митних правил за матеріалами, одержаними від інших правоохоронних органів

Стаття 364. Провадження у справі про порушення митних правил за матеріалами, одержаними від інших правоохоронних органів
У разі закриття кримінальної справи про контрабанду щодо конкретної особи за наявності в її діях складу порушення митних правил матеріали про таке порушення передаються до митного органу або до суду для притягнення цієї особи до адміністративної відповідальності.
Постанова по такій справі виноситься у строки, передбачені частиною другою статті 328 цього Кодексу.
У разі закриття або відмови у порушенні кримінальної справи за суспільно-небезпечне діяння, що передбачене ст. 201 Кримінального кодексу України (Контрабанда), відповідні посадові особи органів дізнання та слідства, судів та прокуратури та інші уповноважені особи можуть виявити щодо конкретної особи в її діях склад порушення митних правил. У цьому випадку матеріали про таке порушення передаються посадовим особам митних органів або до суду, а провадження у кримінальній справі припиняється.
За необхідності здійснення провадження митних правил після отримання матеріалів припиненої кримінальної справи чи в зв'язку з відмовою у порушенні кримінальної справи при наявності ознак порушення митних правил керівник митного органу чи його замісник доручає провадження у справі особам, передбаченим ст. 362 цього Кодексу.
Посадова особа, якій доручено вести провадження у справі про порушення митних правил, приймає справу до свого провадження. З метою здійснення провадження у справах про порушення митних правил з органів попереднього слідства, прокуратури чи суду витребуються необхідні матеріали (або їх копії), а також предмети, документи, визнані речовими доказами у справі про порушення митних правил.
Провадження у справах про порушення митних правил здійснюється відповідно до вимог цього Кодексу.
Постанова у справі про порушення митних правил виноситься у строки, передбачені ч.2 ст. 328 цього Кодексу.