Вход

Поширення митних пільг, що надаються членам дипломатичного персоналу представництва іноземної держави, на співробітн

Стаття 289. Поширення митних пільг, що надаються членам дипломатичного персоналу представництва іноземної держави, на співробітників адміністративно-технічного та обслуговуючого персоналу
На основі спеціальної угоди з іноземною державою митні пільги, що надаються згідно з цим Кодексом членам дипломатичного персоналу представництва іноземної держави, можуть поширюватися на співробітників адміністративно-технічного та обслуговуючого персоналу цього представництва, а також на членів їхніх сімей, які не є громадянами України та не проживають в Україні постійно, виходячи з принципу взаємності стосовно кожної окремої держави.
У попередній статті нами було розкрито поняття адміністративно-технічного та обслуговуючого персоналу згідно з чинним законодавством України. Ця стаття (ст. 288) передбачає надання пільг з оподаткування співробітникам адміністративно-технічного персоналу та членам їх сімей лише при ввезенні товарів для початкового облаштування.
Поширення інших пільг, що надаються членам дипломатичного персоналу представництва іноземної держави, на співробітників адміністративно-технічного та обслуговуючого персоналу представництва та на членів їх сімей, які не є громадянами України та не проживають в Україні постійно, провадиться з обов'язковим оформленням спеціальною угодою з кожною окремою іноземною державою, виходячи з принципу взаємності.
Як уже було зазначено у коментарі до попередньої статті, інформація про умови взаємності надається Міністерством закордонних справ Держмитслужбі щорічно до 20 січня.