Порядок митного оформлення та оподаткування продуктів переробки

Стаття 242. Порядок митного оформлення та оподаткування продуктів переробки
У разі ввезення на митну територію України товарів, вивезених за її межі для переробки, чи продуктів переробки вони підлягають декларуванню з поданням окремого документа - декларації на товари іноземного походження, які були витрачені в процесі переробки українських товарів.
Продукти переробки, що ввозяться на митну територію України, оподатковуються відповідно до Закону.
При переробці товарів за межами митної території України дія режиму завершується при поверненні відповідних продуктів переробки в Україну.
При ввезенні на митну територію України товарів переробки, вироблених із використанням українських товарів, до митного органу має бути подана копія вантажної митної декларації на українські товари, що вивозились з України для переробки та вантажна митна декларація на іноземні товари, які були використані в процесі переробки. При цьому митне оформлення іноземних товарів, що були використані в процесі переробки, здійснюється в режимі імпорту на загальних підставах.
Продукти переробки, що ввезені на митну територію України, підлягають оподаткуванню відповідно до чинного законодавства України.