Вход

Положення про поставки і особливі умови поставок

Стаття 271. Положення про поставки і особливі умови поставок
1.Кабінет Міністрів України відповідно до вимог цього Кодексу та інших законів затверджує Положення про поставки продукції виробничо-технічного призначення та поставки виробів народного споживання, а також Особливі умови поставки окремих видів товарів.
Граматичне тлумачення цієї норми не дає підстав для однозначного висновку про те, чице має бути одне Положення, яке регулюватиме і поставки продукції, і поставки виробів на­родного споживання, чи особливості поставки продукції і виробів мають регулюватися двома положеннями. Уявляється, що тривалий досвід автономного правового регулювання поставок продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання, яке враховувало особливості їх поставок, має бути перенесений і на сучасне правове регулювання поставок продукції і виробів.
Що стосується особливостей поставки окремих видів товарів (як продукції виробничо-технічного призначення, так і виробів народного споживання), то вони, згідно з положеннями коментованої статті, мають регулюватися Особливими умовами поставки окремих видів товарів, що також затверджуються КМУ.