Вход

Обшук в офісі Hewlett-Packard в Москві викликаний корупційним скандалом

Обшуки, що пройшли в минулу середу в московському офісі американської компанії Hewlett-Packard (HP), правоохоронні органи РФ проводили в рамках розслідування про ймовірної дачі хабара, в якій замішано російське державне відомство, пише в четвер газета Wall Street Journal з посиланням на заяву керівництва компанії.

 Як повідомило керівництво HP, обшук у компанії "пов'язаний з розслідуванням справи майже семирічної давності, в якому в основному були замішані співробітники, більше не працюють з HP".

 Інші подробиці в компанії HP не повідомили.

 За даними видання, передбачувана хабар пов'язана з продажем устаткування російської державній структурі за контрактом, який був підписаний з HP у 2003 році. Розслідування почали німецькі слідчі, до яких підключилися російські колеги.

 Як повідомило виданню джерело в німецькій прокуратурі, слідчі ведуть справу про ймовірність факту дачі хабарів на суму 8 мільйонів євро керівництвом HP для підписання контракту на суму 35 мільйонів євро за постачання оргтехніки правоохоронним органам у РФ.

 "Ми надаємо повне сприяння німецьким і російським органам і будемо продовжувати вести власне внутрішнє розслідування", - цитує газета слова представника HP.

 Як у минулу середу повідомив РІА Новини офіційний представник СКП РФ Володимир Маркін, слідчі Головного слідчого управління СКП РФ провели обшуки в московському офісі американської компанії Hewlett-Packard в рамках міжнародного доручення про правову допомогу, що надійшов з компетентних органів ФРН.

 Обшуки проводилися в основному офісі представництва компанії Hewlett-Packard, що знаходиться за адресою: Ленінградське шосе, 16а, будова 3. Інші подробиці представник СКП не уточнив.

 Hewlett-Packard - компанія зі сфери високих технологій, що працює більш ніж в 170 країнах світу. Портфель продуктів включає друковані пристрої, персональні комп'ютери, ПЗ, послуги та ІТ-інфраструктуру.