Вход

Жителі американського містечка обрали мером небіжчика

У США під час голосування за нового мера містечка Трейсі (штат Теннессі) виборці віддали перевагу мертвого. Як передає РБК з посиланням на The Telegraph, смерть чоловіка не завадила йому набрати втричі більше голосів, ніж у конкурентів.

 Карл Джіар, що входить до списку претендентів на пост мера, помер місяць тому від серцевого нападу. 55-річний К. Джіар працював в місцевій раді і був відомий як хороший оратор. Незважаючи на те що місцеві жителі були в курсі його передчасної кончини, вони віддали за чоловіка 285 голосів, тоді як його головний супротивник отримав лише 85.

 За словами вдови нереалізованого мера, результати голосування її анітрохи не здивували. "У той день, коли він помер, люди висловлювали свої співчуття і обіцяли незважаючи ні на що голосувати за нього", - розповіла Сьюзан Джіар.

 За словами місцевого бізнесмена Кріса Роджерса, за мерця він віддав свій голос тому, що хотів виступити проти Барбари Брок, яка також претендувала на посаду голови міста. "Я знав, що він помер. Знаю, це звучить нерозумно, але ми хотіли кого-небудь іншого, тільки не її. Якщо б чергові вибори були призначені на наступний тиждень, я б знову проголосував за нього ", - сказав бізнесмен.

 За словами місцевої влади, тепер вирішити, хто стане мером, належить чотирьом радникам міста.