Вход

Стівена Сігала звинувачують у сексуальних домаганнях

Популярний голлівудський актор Стівен Сігал названий відповідачем у позові його колишньої асистентки, яка звинувачує свого роботодавця в сексуальних домаганнях. З чуток, 23-річна Кейден Нгуен вимагає виплатити їй компенсацію розміром у мільйон доларів.

 У позові, поданому до суду Лос-Анджелеса, зокрема, стверджується, що 58-річний актор, який займається в Новому Орлеані своїм реаліті-шоу, "найняв нову асистентку з метою перетворити її на свою сексуальну іграшку".

 За твердженням позивачки, одного разу Сігал запросив її в свій будинок в Луїзіані і запропонував зробити йому масаж. Після того як дівчина відмовилася, актор запропонував їй "розслабитися, тому що сьогодні в неї не відбудеться нічого особливого, тому що особливе він приберіг на наступну ніч".
 Дівчина не стала чекати розвитку подій і залишила будинок актора. "Сігал дуже налякав мене. У мене були всі підстави побоюватися за свою безпеку ", - зізналася вона.

 Офіційні представники Стівена Сігала відкинули всі звинувачення, назвавши їх "абсурдними претензіями колишньої робітниці, яка була звільнена".