Вход

Москва замахнулася на українське суднобудування

Наступною областю інтеграції економік України і Росії слідом за планами зі злиттів в газовій, атомної та авіабудівної галузях може стати суднобудування. Російська державна Об'єднана суднобудівна корпорація (ОСК) цікавиться двома заводами в Україні: Виробником суднових двигунів "Зоря-Машпроект" та ФСК "Море", що будують бойові катери. Поки обидва належать державі і не можуть увійти в ОСК до акціонування. Але ідею глави ОСК Романа Троценко вже підтримав прем'єр Володимир Путін.

 Глава ОСК Роман Троценко на зустрічі з прем'єром Володимиром Путіним заявив, що корпорація має намір придбати два українських підприємства суднобудівної промисловості: "Зоря-Машпроект" (Миколаїв) і ФСК "Море" (Феодосія). Перший є найбільшим у світі виробником газотурбінних двигунів для суднобудування, а другий будує легкі, на алюмінієвій основі, військові та цивільні судна, пояснив пан Троценко. Він зазначив, що заводи відчувають нестачу у замовленнях, але після їх входження в ОСК "можна було б вирішити питання". Втім, зазначив Роман Троценко, заводи належать державі і ввійти в ОСК без акціонування не можуть. Володимир Путін ідею підтримав і закликав Романа Троценко взяти її на особистий контроль. Прем'єр зауважив, що інтеграція "Зоря-Машпроект" та ФСК "Море" в ОСК "вигідно обом сторонам". На самих заводах ідею не коментували.

 Нагадаємо, проект ОСК продовжує низку гучних заяв про майбутню тісної кооперації між Росією та Україною. Після того як у лютому президентом України став Віктор Янукович, на тлі переговорів про ціну російського газу (досягнуто угоду про знижку в розмірі 30%) активізувалися давні переговори про включення концерну "Антонов" у російську Об'єднану авіабудівну корпорацію.

 Володимир Путін минулого тижня анонсував проект об'єднання атомної енергетики та машинобудування, а в п'ятницю запропонував злиття газових монополій двох країн, "Газпрому" і НАК "Нафтогаз України".

 Втім, план ОСК "поки не можна назвати серйозним, і все це тільки розмови", стверджують два знайомих з ситуацією джерела. Звичайно, ОСК потенційно цікаві ці активи, як і Чорноморський суднобудівний завод у Миколаєві (найбільша державна судноверф в Україні), визнає один з топ-менеджерів корпорації, але як і коли може бути структурована угода і скільки ОСК доведеться заплатити за активи, незрозуміло. Якихось серйозних проблем із замовленнями в українських заводів немає, уточнюють джерела, і тема їх входження в ОСК виникла виключно на тлі загальних розмов про інтеграцію російського і українського бізнесу.

 Про це ж говорять експерти. Заступник гендиректора центру АСТ Костянтин Макієнко сумнівається, що "у того ж" Зоря-Машпроект "зараз якісь складності" - завод не розкриває обсяг замовлень, але в цілому це велике підприємство, "у якого на пострадянському просторі за великим рахунком немає конкурентів". Те, що воно цікаве ОСК, не дивно, продовжує пан Макієнко: в Росії виробництва газотурбінних двигунів для суднобудування "просто немає, а ФГУП" Салют "і НВО" Сатурн "рівня" Зоря-Машпроект "найближчим часом не досягнуть точно". Але завод завантажений замовленнями Росії, Китаю та Індії, додає експерт, так що вигода від його входження в ОСК для України "неочевидна". ФСК "Море" з "Зоря-Машпроектом" непорівнянна, відзначає Костянтин Макієнко, завод будує бойові катери на повітряній подушці і за великим рахунком реалізує тільки один великий контракт з Китаєм. У даному випадку незрозуміло, вважає експерт, "чим настільки скромне підприємство могло залучити ОСК", пише «Коммерсант».