Вход

Мешканка Рубльовки позбулася яйця Фаберже

Велика крадіжка ювелірних виробів здійснена з особняка гендиректора "Внешторгстроя" 39-річної Наталії Черкаської, розташованого в посолки Чігасово Одінцовського району. Серед зниклих речей - пасхальне яйце Фаберже, оцінена в $ 500 тисяч. Загальна вартість вкраденого - понад $ 1 мільйон.

 Черкаська виявила пропажу у вівторок вдень. "Заява в міліцію написала мати бізнесвумен - Лариса Іванова", - розповів Lifenews.ru джерело в правоохоронних органах. Згідно опису, крім творіння Фаберже злодії винесли кільце Bvlgari за $ 350 тис., троє наручних годин Chanel ($ 110, $ 70 і $ 40 тис.) та години Chopard за $ 15 тисяч.

 Відомо, що за кілька днів до події від Наталії Черкаської пішла домробітниця. Спіймати грабіжників по гарячих слідах міліції поки не вдалося.

 Варто відзначити, що $ 500 тис. за яйце Фаберже - далеко не межа. У 2007 р. на "Російських торгах" аукціонного дому Christie's один з таких шедеврів імператорського ювеліра був проданий за $ 18,5 мільйонів. Представник Christie's тоді повідомив, що купівлю зробив російський колекціонер.

 Також у вівторок стало відомо про закінчення історії зі зникненням діамантів Людмили Зикіної. Колишня помічниця співачки Тетяна Свінкова повернула залишок коштовностей на суму $ 4 мільйони. На початку березня міліція вже вилучала у заміському будинку Свінковой прикраси та концертні сукні Зикіної. Тоді помічниця стверджувала, що більше у неї не залишилося речей співачки. Частина діамантів Людмили Зикіної Тетяна Свінкова видала на початку поточного року. Вони знаходилися в банківській скриньці.