Вход

Індустрія інтернет-знайомств обігнала порно-сайти

Користувачі онлайн-знайомств більше можуть не вважати себе нещасним меншістю, яка у відчаї намагається відшукати в нетрях всесвітньої павутини свою любов. Як показують останні статистичні дані, індустрія інтернет-знайомств процвітає і за своїми розмірами обігнала порно-ресурси, повідомляє РБК з посиланням на The Telegraph.

 Згідно зі статистикою, річний обсяг ринку інтернет-знайомств сьогодні складає більше 1 млрд дол, у той час як обсяг ринку порно-індустрії - від 750 млн до 1 млрд дол. Як повідомляється, представники порно-ринку звинувачують сайти знайомств в зниженні свого прибутку на 114,5 млн дол

 У той же час дослідження показують, що світ віртуальних знайомств сповнений брехні і лицемірства. Так, чоловіки частіше за все брешуть відносно свого віку, доходу і зростання, а жінки - про свій вік, вагу і у будові тіла.

 Примітно, що ті пари, які вперше зустрілися, познайомившись у інтернеті, набагато частіше мають більш стрімкі романи. Середньостатистичний проміжок між моментом знайомства й весіллям у таких пар становить 18,5 місяців, тоді як у, що знайшли одне одного в реальному житті - 42 місяці.