Вход

Американські ЗМІ: Барак Обама змінював дружині.

Барак Обама ще до обрання президентом США зраджував своїй дружині, пише National Enquirer. Цей американський таблоїд прославився нещодавно тим, що розслідував подробиці інтимного життя колишнього кандидата в президенти США Джона Едвардса: з'ясувалося, що він змінював хворий на рак дружині і має дочку від своєї коханки. Основні ЗМІ ігнорували новини про особисте життя Едвардса, але в результаті за свої статті National Enquirer був номінований на Пулітцерівську премію.

 Таблоїд стверджує, що кілька років тому в той момент кандидат у члени Сенату США Барак Обама, незважаючи на те, що перебував у шлюбі, вступив в інтимний зв'язок зі співробітницею свого штабу Вірою Бейкер.

 Як пише головний політконсультанта телекомпанії CBS Марк Амбіндер у своєму блозі в журналі The Atlantic, і Обама, і Бейкер свого часу заперечували інтимний зв'язок між ними. Він стверджує, що провідні ЗМІ розслідували ці звинувачення і не знайшли підстав вірити їм.

 Як відзначає Амбіндер, навіть звільнені за недбайливість співробітники президентського штабу Обами, заперечували, що між нинішнім президентом і Бейкер була інтимний зв'язок, повідомляє Газета.ру.