Вход

Наркоторговці спробували підкупити сина президента Ліберії

Розкрито злочинне угруповання, члени якої намагалися підкупити сина президента Ліберії Еллен Джонсон-Сірліф (Ellen Johnson Sirleaf) і переправити в США кокаїн на 100 мільйонів доларів, повідомляє агентство AFP.

 За інформацією джерела у федеральній прокуратурі США, у даній справі заарештовано вісім підозрюваних. Сімох підсудних, в числі яких громадяни Сьєрра-Леоне, Гани й Росії, заарештували в Ліберії. Їх спільника, громадянина Колумбії, затримали в Іспанії. У розшук оголошений також ще один колумбієць.

 За версією звинувачення, підозрювані намагалися налагодити постачання кокаїну морем з Венесуели до Ліберії. Далі шість тонн кокаїну планувалося переправити трьома партіями в США і Європу. З метою убезпечити канал постачання наркотиків, підсудні спробували підкупити сина президента Ліберії, який очолює Ліберійський агентство національної безпеки.

 Всім затриманим пред'явлені звинувачення в спробі ввезення кокаїну на територію США. У разі, якщо провина затриманих буде доведена, їм може загрожувати довічне ув'язнення.

 У матеріалах справи повідомляється, що в останні десять років південноамериканські наркоторговці досить часто використовували порти західного узбережжя Африки в якості перевалочних баз для постачань кокаїну як в європейські, так і в африканські країни.