Документи, необхідні для розміщення товарів і транспортних засобів на складі тимчасового зберігання

Стаття 103. Документи, необхідні для розміщення товарів і транспортних засобів на складі тимчасового зберігання

Для розміщення товарів і транспортних засобів на складі тимчасового зберігання митним органам подаються лише документи, що дають змогу ідентифікувати ці товари і транспортні засоби та підтверджують законні підстави знаходження цих товарів і транспортних засобів у особи, яка бажає користуватися послугами складу.
У коментованій статті визначається перелік документів, які необхідно подати для розміщення товарів та транспортних засобів на склад тимчасового зберігання.
Порядок розміщення товарів і транспортних засобів на СТЗ, видачі їх із СТЗ після проведення митного оформлення визначається митним органом, у зоні діяльності якого розташовано СТЗ. Рішення про розміщення товарів на СТЗ відкритого типу приймає начальник підрозділу митного органу, розташованого на території СТЗ, або інша посадова особа цього ж підрозділу, визначена начальником цього митного органу. Рішення про розміщення товарів на СТЗ закритого типу приймає начальник підрозділу митного органу, яким здійснюється митне оформлення цих товарів і транспортних засобів. Якщо суб'єкт, що переміщує товари та транспортні засоби через митний кордон України, вирішив розмістити їх на складі тимчасового зберігання, то для цього необхідно надати лише ті документи, які дають змогу ідентифікувати ці товари і транспортні засоби та підтверджують законні підстави знаходження цих товарів і транспортних засобів у суб'єкта. До таких документів належать: зовнішньоекономічні і внутрішні контракти, рахунки (інвойси), товарно-транспортні накладні, договір на зберігання товарів на СТЗ, сертифікати, пакувальні аркуші та інші.